homelogin

logo sekce

Aktuality

Trénink žákyň Elišky a Mirky 19.5.2020

Ahoj,

tréninky žákyň Elišky a Mirky budou zahájeny 26.5.2020 od 16.00 h v areálu "Na Ostrůvku". Žádáme tímto současně o předložení "čestného prohlášení" o bezinfekčnosti - formulář je na stránkách klubu k dispozici v sekci "Informace pro rodiče".

Turnaj žákyň 30. 5. 2020 a kadetek 6. 6. 2020 na Ostrůvku 13.5.2020

První turnaj v šestkovém volejbalu se uskuteční v sobotu 30. 5. 2020 na rekonstruovaných antukových kurtech VK Rokycany. V areálu na Ostrůvku se utkají týmy žákyň. Počet účastníků je z kapacitních důvodů omezen na 8 týmů. Turnaj bude zahájen v 9.00 hod. prvními zápasy. 

V sobotu 6. 6. 2020 se tamtéž koná antukový turnaj kadetek. I pro tento turnaj platí pravidlo s omezeným počtem účastnických týmů. První zápasy budou na Ostrůvku zahájeny opět v 9.00 hod.

Na oba turnaje se přihlašujte online (viz záložka Turnaje). Přihlášky eviduje a bližší informace poskytuje Luboš Koubík, trenér VK Rokycany (kontakt: lubos.koubik@seznam.cz).

(rkč)

BCL 2020 s novou kategorií BABY 6.5.2020

Na základě velkého zájmu o účast v Beach chicken league 2020 otevíráme aktuálně novou kategorii pro naše volejbalové naděje. Zájemkyně o účast v letošním ročníku se mohou online registrovat v BCL 2020 baby.

Stálý čtyřlístek kategorií: ženy, muži, mixy a junior je tak doplněn o platformu určenou mladším hráčkám, kterou jsme nazvali BABY. Soutěžní pravidla jsou ve všech kategoriích stejná - hraje se dvoukolově na dva vítězné sety dle standardních beachvolejbalových pravidel, výsledek utkání si hráčky zapisují opět online do tabulky.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedoucí soutěže Radku Křížkovou Červenou (radka.cervena@seznam.cz, 605932597).

Přejeme hodně sportovních úspěchů a skvělých zážitků!

(rkč)

BEACHCAMP na Ostrůvku - každé úterý 4.5.2020

Zdravíme všechny zájemce z řad široké veřejnosti,

VK Rokycany rozšiřuje nabídku aktivit a od úterý 5. 5. zahajuje ve svém sportovním areálu NA OSTRŮVKU  tréninky v beachvolejbalu pro začátečníky.

 

Pravidelně každé úterý od 17.00 do 18.30 hod. se pod vedením trenérky Ivy Červenkové můžete seznámit nejen se základy beachvolejbalu, ale postupně své dovednosti dále rozvíjet.

Maximální počet účastníků na tréninku je omezen, proto si v případě zájmu zarezervujte místa na BEACHCAMPu co nejrychleji. Nutnou rezervaci proveďte online (viz záložka Kalendář). Případné dotazy směřujte na e-mail: info@volejbalrokycany.cz.

Cena 100 Kč/tréninková jednotka (1,5 h.) na osobu.

 

Mnoho pěkných sportovních zážitků vám přeje VK Rokycany

Cool

(rkč)

Start BCL 2020 se blíží! 25.4.2020

Vážení a milí příznivci plážového volejbalu,

s ohledem na vyhlášený nouzový stav a nařízení vlády jsme odložili letošní zahájení sezóny. Ale nyní vás chceme aktuálně informovat, že jsme pro vás již po čtrnácté připravili dlouhodobou BEACH CHICKEN LEAGUE (BCL) neboli familiárně "Slepičí ligu". Jako tradičně na vás i v letošním ročníku čekají čtyři soutěžní kategorie – MIXY, MUŽI, ŽENY a JUNIOR (pro naši omladinu). Soutěžní podmínky zůstávají stejné jako v předcházejících ročnících.

Oficiální start je naplánován na 1. května 2020, zakončení na 13. září 2020. On line registrace týmů je možná již nyní, tj. od 25. dubna 2020 do 1. května 2020 na stránkách soutěží http://www.volejbalrokycany.cz/index.php?menu=souteze&kod=132491942, kde jsou uvedeny i veškeré podrobnosti. Startovné bude jako tradičně vybíráno podle následujícího klíče: ČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 200,– Kč na osobu a mají zároveň povinnost odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, NEČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 200,– Kč na osobu a zároveň individuální příspěvek na provoz areálu ve výši 200,– Kč. Dále mají na výběr – buď odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, nebo zaplatit paušál za pronájem beachových kurtů v rámci BCL ve výši 300,– Kč na osobu. Pro účastníky BCL platí, že uvedené podmínky se vztahují výhradně na soutěžní zápasy BCL! (zaplacený paušál neopravňuje účastníky k tréninkovým hodinám či zápasům mimo BCL). Startovné vybírá jako tradičně osobně pořadatelka soutěže Radka Křížková Červená (kontakt e-mail: radka.cervena@seznam.cz nebo mobil: 605932597).

K brigádnickým hodinám: Individuální program si domlouvejte s organizační pracovnicí VK Rokycany Petrou Rédlovou (tel. 775 200 257).

Rezervační systém na beachové kurty je již v provozu: http://www.volejbalrokycany.cz/index.php?menu=ostruvek&menu_sub=beach&kod=132491942                                        

Zároveň na vás apelujeme, abyste dodržovali mimořádná nařízení vlády týkající se pandemické situace a respektovali provozní omezení v areálu VK Rokycany.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast.

Radka Křížková Červená

Venkovní sportovní areál VK Rokycany ZŘÍSTUPNĚN dle nařízení vlády ČR 23.4.2020

Žádáme všechny členy VK Rokycany i případné zájemce z řad veřejnosti o využití venkovního sportovního areálu VK Rokycany, aby respektovali nařízení vlády ČR a dodržovali všechna akutální ustanovení s ohledem nejen na své zdraví, ale rovněž na zdraví ostatních sportovců.

Z hygienických důvodů nemohou být využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, ve kterých by nebyly splněny platné podmínky vyhlášené vládou ČR.

V případě zájmu o využití venkovního sportoviště VK Rokycany vždy kontaktujte organizační pracovnici VK Rokycany Ing. Petru Rédlovou (MT: 775 200 257, e-mail: redlovap@seznam.cz).

(rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek