homelogin

logo sekce

Aktuality

Krajský přebor ml. žákyň "4" 6.12.2018

V Plzni se v neděli 2. 12. 2018 uskutečnilo 3. kolo Krajského přeboru mladších žákyň v kategorii čtyřčlenných družstev, kterého se zúčastnilo 12 týmů. 

Konečné pořadí:

1. 15. ZŠ Plzeň "A"

2. VK Rokycany "A"

3. 15. ZŠ Plzeň "B"

4.  VK Rokycany "C", 5. Loko "A", 6. Klatovy, 7. Chodov, 8. Letná, 9. 15. ZŠ Plzeň "C", 10. Loko "B", 11. Loko "C", 12. VK Rokycany "B".

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ V KATEGORII "4" 3.12.2018

V hale rokycanského gymnázia se v neděli 11. 11. 2018 uskutečnilo 2. kolo Krajského přeboru mladších žákyň v kategorii čtyřčlenných družstev, kterého se zúčastnilo 13 týmů. 

Konečné pořadí:

1. 15. ZŠ Plzeň "A"

2. VK Rokycany "A"

3. 15. ZŠ "B"

4.  Loko "A", 5. 15. ZŠ "C", 6. VK Rokycany "C", 7. Klatovy, 8. Loko "C", 9. Letná, 10. Kladruby, 11. loko "B", 12. VK Rokycany "B", 13. Chodov

Výsledky.

Děkujeme rodičům a prarodičům za fanouškovskou podporu, maminkám za sponzorský dar ve formě sladkého pečení k čaji a kávě.

(Pořadatelský tým VK Rokycany)

Turnaje v barevném minivolejbalu se v Rokycanech zúčastnilo 53 družstev 5.11.2018

V sobotu 3. 11. se v hale rokycanského gymnázia konal turnaj v barevném minivolejbalu. Pořadatelský oddíl VK Rokycany se musel vyrovnat s mimořádným zájmem - na turnaj se přihlásilo 53 družstev z Plzeňského kraje. Díky bezchybné organizaci se tento nápor pořadatelům podařilo bez problémů zvládnout a pokračovat tak úspěšně v podzimním turnajovém maratonu. V ČERVENÉ kategorii  nastoupilo 20 týmů, z nichž nejlépe se dařilo celkům Šťáhlavy A, Šťáhlavy C a Lokomotiva Plzeň A, které společně obsadily dělené 1. místo. Těsně pod stupni vítězů zůstal tým Město Touškov B. Z domácí líhně dopadly nejlépe Rokycany A na 9. místě. V ORANŽOVÉ kategorii se turnaje zúčastnilo dokonce 21 týmů. Nejúspěšnější byla družstva Klatovy A (1. místo), Klatovy B (2. místo) a 15. ZŚ Plzeň A (3. místo). Jediné domácí reprezentantky v této kategorii obsadily 13. příčku celkového pořadí. Nejméně početně obsazená byla kategorie ŽLUTÁ, v níž k utkáním nastoupilo 12 týmů. Medailové pozice obsadily Štáhlavy A (1. místo), Šťáhlavy B (2. místo) a Město Touškov A (3. místo). Z domácích byl úspěšnější celek Rokycany B na 10. místě. Fotogalerie

(rkč)

Ženy VK Rokycany B opět bodují v Krajském přeboru II. třídy 23.9.2018

Rokycanské volejbalistky Rédlová a Filipová blokují útok středem.

Družstvo žen VK Rokycany B si připsalo další body za vítězství v Krajském přeboru II. třídy. Tentokráte se rokycanský tým utkal s TJ Sokolem Košutka. Navzdory místy nepříjemnému větru a chladnějšímu, byť slunečnému počasí předváděla obě družstva působivé výkony. Úspěšnější byly v obou duelech ženy Rokycan, které těžily z propracovanější organizace hry a z herních činností pak především z důrazného podání. Plzeňské volejbalistky byly nesmírně houževnaté a jejich obětavost zejména při hře v poli je "udržela v zápase". Rozhodla však větší herní zkušenost Rokycan, které si po zásluze připsaly 6 bodů do průběžné tabulky za vítězství 3:1 (25:13, 18:25, 25:17, 25:10) a 3:1 (25:19, 19:25, 25:11, 25:12).

Družstvo Rokycan se představilo ve složení: Rédlová, Šabatová, Filipová, Šůchová, Šmolíková, Váňová, Divišová, Černohouzová, Minaříková.

Dalším soupeřem rokycanských volejbalistek bude 6. 10. Tachov.

Obrazovou dokumentaci z obou utkání najdete ve fotogalerii.

(rkč)

Beachvolejbalový turnaj smíšených dvojic ovládla SEBRANKA 23.9.2018

Beachvolejbalový turnaj smíšených dvojic, tradičně pořádaný na závěr letní sezóny na Ostrůvku, tentokráte přilákal nejen deset soutěžních párů, ale také velké množství diváků. Ve dvou základních skupinách po pěti týmech se nejprve účastníci turnaje utkali systémem každý s každým na dva hrané sety. Ze skupin pak postupovaly páry na prvních dvou místech do semifinále, vítězové se následně utkali o celkové 1. místo v turnaji, poražení semifinalisté pak o 3. místo.

Ve skupině A jednoznačně dominovala dvojice ROZUM A CIT, která postupovala do semifinále s plným ziskem 12 možých bodů bez ztráty jediného setu. Druhým postupujícím v pořadí byl s 9 body tým SEBRANKA (skóre 6:2). Ve skupině B si podobně jednoznačně vedl pár SMIPE (12 bodů, skóre 8:0) před VELBLOUDY (9 bodů, skóre 6:2). Obě semifinále pak ovládly právě dvojice postupující z 2. míst ve skupinách. Své síly v boji o celkové prvenství změřily páry SEBRANKA a VELBLOUDI, přičemž šťastnější byla SEBRANKA. O bronzovou příčku zápolily dvojice ROZUM A CIT proti SMIPE, kdy více silami disponoval ROZUM A CIT.

Celkové pořadí turnaje:

1. Sebranka

2. Velbloudi

3. Rozum a cit

4. Smipe

5. Semišáci

6. Limošky

7. Lenoši

8. Pozdní příchod

9. - 10. Metly/Střechovi

Po skončení turnaje následovalo exhibiční utkání mužů - účastníků Mistrovství ČR Martina Bárty s Ondrou Rédlem proti Kubovi Válovi s Pepou Kantárem. Početní diváci vytvořili fantastickou atmosféru, která byla nejen výbornou kulisou skvělých výkonů obou týmů, ale jejich nedílnou součástí.Exhibice byla působivou tečkou za letošní beachovou sezónou na Ostrůvku. Všem příznivcům plážového volejbalu teď už nezbývá, než se těšit na příští léto....

Obrazvou dokumentaci najdete ve fotogalerii.

(rkč)

VK Rokycany přijímá nové hráčky/hráče 22.9.2018

Baví Tě hraní s míčem? Máš v sobě "týmového ducha"? Učíš se ráda/rád novým věcem?

Pak je pro Tebe VOLEJBAL to pravé!

VOLEJBAL je bezkontaktní míčový sport s dlouholetou tradicí, oblíbený po celém světě.

VK Rokycany přivítá nové adeptky a adepty tohoto atraktivního sportu.

Přijď se podívat na tréninky v úterý a čtvrtek do haly rokycanského gymnázia od 16.00 do 17.30 hod. (pro starší zájemce - ročník 2005 a starší - pak v úterý a čtvrtek od 17.30 do 19.00 hod. tamtéž) nebo kontaktuj trenérky a trenéry mládeže (viz informace v sekci Družstva).

(rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek