homelogin

logo sekce

Aktuality

Svátečním turnajem zakončili sezónu účastníci úterních beachových kurz pro pokročilé 28.10.2022

Stylově na hřišti oslavili svátek sv. Václava účasnice a účastníci úterních beachových tréninků pro pokročilé pod vedením Ivy Červenkové. Přestože počasí nebylo plážovému volejbalu zrovna příznivě nakloněno, pravé sportovní nadšence nijak neodradilo a od 14 hod. se na obou kurtech rozehrál speciální turnaj mixů. Kadý zápas se hrál na dva sety a spoluhráči a spoluhráčky se ve smíšených párech vždy po zápase prostřídali, takže si pokaždé zahráli s jiným partnerem, resp. partnerkou. Nakonec se přes mraky prodralo i sluníčko a optimistická kulisa povzbudila všechny zúčastněné k obětavým sportovním výkonům. Vítězů bylo hned několik: Eliška Peroutková, Kristýnka Metlická, Barča Divišová, Kuba Král, Kačka a Miloš Dvořákovi, Jíťa Kovářová a Kuba Trnčák. Všem blahopřejeme a zároveň děkujememe za jejich příkladný přístup k oblíbenému sportu. Samozejmě nesmíme a nechceme opomenout spoustu dalších nejmenovaných hráčů a hráček docházejících v průběhu letošní sezóny na tréninky, ale kteří se bohužel nemohli závěrečného turnaje zúčastnit. Jim patří náš pozdrav a též poděkování. Všichni účastníci turnaje měli během hry k dispozici teplé nápoje posilující nejen na těle, ale též na duchu. Po skončení turnaje následovalo předávání cen, certifikátů o absolvování a na samotný závěr i překvapení pro dojatou trenérku, které si připravili sami hráči a hráčky. Trenérka Iva Červenková vyzdvihla na samotný závěr svoji svěřenkyni a členku VK Rokycany Elišku Peroutkovou, která se pravidelně účastnila turnajů o Pohár Plzeňského kraje v bechvolejbalu v kategorii mixů a i s medailovými úspěchy v kategorii žen. Blahopřejeme.

Co dodat závěrem? Letošní léto je sice za námi, ale už se těšíme na příští ... opět na písku.

(IČ)

SPIE Elektrovod podporuje Rokycanský volejbal 19.10.2022

Nejmladší členky našeho volejbalového klubu dostaly v rámci letošního letního soustředění nové mikinky od firmy SPIE Elektrovod. Snad děvčatům přinesou úspěch na turnajích a soutěžích. Laughing

Závěrečný beachový turnaj sezóny ovládla opět dvojice IK 30.9.2022

Letošní bechvolejbalovou sezónu na Ostrůvku uzavřel turnaj smíšených párů, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Navzdory nepříznivé předpovědi se nakonec i počasí umoudřilo a přes několik dešťových přestávek se podařilo turnaj odehrát kompletně celý. Ze spravedlivého měření sil v herním systému každý s každým na dva vítězné sety vzešlo konečné pořadí: 1. IK - Iva Červenková, Jakub Trnčák, 2. Královská procházka - Nikola Procházková a Jakub Král, 3. Kráska a zvíře - MIrka Jehlíková a Pavel Benedikt, 4. Fredy&Melky - Bára Melková a Jakub Klička, 5. Růžofky - Kristina Metlická a Luděk Jambor, 6. Kočičky - Barbora Váchalová a Ondřej Šindelář, 7. Wawrojc - Kristýna Východská a Adam Východský. Závěrečné předávání cen, které sponzorsky věnovaly Kolowratowy sady s. r. o. a Gabriela Šůchová – fyzioterapie, se opět odehrávalo už pod střechou.

Děkujeme všem partnerům za podporu, organizačnímu týmu za přípravu a pochopitelně hlavním aktérům - všem účastníkům - za předvedené sportovní výkony a nasazení.

Těšíme se na další setkání na Ostrůvku v roce 2023.

(rkč)

Poslední letní mixy beach 11. 9. 2022 25.8.2022

Zdravíme všechny příznivce a příznivkyně beachvolejbalu,

v neděli 11. 9. se na rokycanském Ostrůvku uskuteční letošní poslední beachový turnaj smíšených párů.

Přihlášení zájemců o účast je možné pouze online zde.

Prezence přihlášených párů na místě v den konání do 9:00 hod. Utkání budou rozehrána v 9:15 hod. Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených dvojic.

Startovné 300 Kč/dvojice.

Těšíme se na vás a pochopitelně též na to správné beachové počasí.Cool

(rkč)

Závěr BEACH CHICKEN LEAGUE 2022 dne 11. 9. v 18 hod. na Ostrůvku 25.8.2022
Vážení a milí účastníci BEACH CHICKEN LEAGUE 2022,
závěr letošního ročníku se proklatě rychle blíží. Počasí i epidemiologická situace byly sportovnímu snažení celkem příznivě nakloněny, čehož je dokladem nejen obsazenost beachových kurtů na Ostrůvku, ale i počet odehraných utkání (zejména v kategorii smíšených párů). Chybějící utkání můžete dohrávat ještě  v sobotu 10. 9. 2022. Ve 23.59 hod. budou tabulky uzamčeny a výsledky sečteny. BCL 2022 bude zakončena podvečerní tradiční party na Ostrůvku, na kterou vás všechny srdečně zveme. V nedělí 11. 9. v 18.00 hodin budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předány ceny nejlepším párům soutěže.
Volejbalu (na jakémkoliv povrchu) zdar!Laughing
(rkč)
Prázdninová beach paráda 16. 7. 2022 14.7.2022

V sobotu 16. 7. 2022 se na rokycanském Ostrůvku uskuteční další z beachvolejbalových turnajů pro smíšené páry. Online registrace účastníků je možná do 23.59 h. 14. 7. 2022 v sekci Turnaje. Začátek turnaje je plánován na 9:00 h., startovné 300 Kč/dvojice.

 

S případnými dotazy se obracejte na Míru Dolanského tel.  721 154 396. 

 

Těšíme se na vás.

(rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

 


© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek