homelogin

logo sekce

Aktuality

Závěr sezóny 14.6.2018

Vážení rodičové, 28. června pořádáme "mini" turnaj k ukončení volejbalové sezóny. Pokud máte zájem, rádi Vás na našich kurtech přivítáme k malému sportovnímu klání.

Složení dvojice: 1 hráčka + 1 rodič. Hráčka hraje podle svého "mini barevného" zařazení, rodič smí hrát pouze prsty nebo bagrem. Herní systém bude upřesněn podle počtu přihlášených dvojic

K dispozici bude ohniště k tepelné úpravě Vašich vlastnoručně donesených produktů, a malé občerstvení - káva, čaj, snad i nějaký jiný nápoj. Přihlášky prosíme předat (sdělit) prostřednictvím hráček trenérům nejpozději do 14. června.

Za VK Jarda Anton

Ženy VK Rokycany krajskými přebornicemi I. i II. třídy 14.6.2018

Ve finálovém play-off krajského přeboru II. třídy poprvé v letošní sezóně porazilo družstvo žen B VK Rokycany celek Sokola Vejprnice a rozhodlo tak o zisku mistrovského titulu ve svůj prospěch. V dramatickém duelu, hraném na vejprnických venkovních kurtech za přítomnosti početné divácké obce, prokázaly rokycanské volejbalistky větší vůli po vítězství. V úvodním střetnutí tým VK Rokycany jednoznačně opanoval hru a po soustředěném výkonu si po zásluze připsal vítězství 3:0 (25:17, 25:10, 25:16).  Vzhledem k vysokému bodovému skóre si v odvětě mohly rokycanské volejbalistky dovolit i prohrát, záleželo pouze na celkovém součtu míčů. Přestože nezopakovaly precizní výkon z prvního střetnutí, dokázaly bojovností udržet krok s vejprnickými hráčkami a navzdory porážce 0:3 (24:26, 24:26, 20:25) si připsaly celkové vítězství. Ženy VK Rokycany tak zakončily letošní nesmírně úspěšnou sezónu dvěma prvními místy. S přesvědčivým náskokem 9 bodů zvítězilo družstvo A v krajském přeboru I. třídy a nyní se k nim připojilo i družstvo B v krajském přeboru II. třídy.

(rkč)

Barevný mini volejbal v Jindřichově Hradci 4.6.2018

Poslední sportovní akcí klubu bylo o uplynulém víkendu celostátní kolo barevného mini volejbalu v Jindřichově Hradci. Více se tentokrát dařilo Terezce Houškové, Nikče Procházkové a Aničce Růžičkové, které v zeleném mini volejbalu obsadily celkově 5. místo. Lucka Botková, Nikča Lukešová a Jožka Vomlelová nenavázaly na výsledek z Prahy, když se jim tentokrát nepodařilo postoupit ze základní skupiny mezi 7 nejlepších.

V sobotu večer jsme a velice úspěšně fandili našim reprezentantkám v utkání proti Bělorusku a pomohli jim k postupu do dalších bojů.

Pokyn na turnaj - 2. – 3.6.2018 Jindřichův Hradec 30.5.2018

Odjezd z parkoviště u Zimního stadionu v pátek v 17.00 h.

Ubytování – Domov mládeže SOU Jindřichův Hradec

Stravování – klub zajistí snídani v SO a NE  a večeři v SO

Sebou nutné:- hrnek na čaj,

                    - opalovací krém, brýle proti slunci, pokrývku hlavy (kterou lze namočit),

                    - karimatku,

                    - pití na hřiště.

Příjezd         - neděle v cca 18.30 h.

Případné další dotazy Jaroslav Anton, 603 836 073

Barevný mini volejbal - PRAHA, 26. a 27.5.2018 21.5.2018

Informace pro rodiče:

Odjezd 26. a 27.5. vždy v 6.30 h z parkoviště u Zimního stadionu v Rokycanech.

Návrat v sobotu cca 19.00 h, návrat v neděli v cca 17.30 h.

Hraje se na otevřeném fotbalovém hřišti v areálu Podvinný mlýn. Sluneční brýle, kšiltovka, opalovací krém. Svačinu a zejména dostatek pití (nealko!) Doporučuji karimatku nebo skládací sedačku. V 16.00 návštěva evropské ligy žen CZE - SVK, po ukončení utkání odjezd do Rokycan.

Případné další info na tréninku, nebo Jaroslav Anton na tel. 603 836 073 (po 19.00 h).

Rokycanské volejbalistky finišují 20.5.2018

Základní část krajského přeboru II. třídy žen se blíží k svému závěru. Rokycanské volejbalistky, kterým patří průběžně 2. příčka v tabulce skupiny B, přivítají ve svém domácím prostředí na Ostrůvku celek Košutky. V podzimním měření sil na hřišti soupeřek si Rokycany připsaly celkem 6 bodů za jednoznačné vítězství v obou zápasech 3:0 a 3:0. Nyní se budou muset hráčky VK Rokycany vyrovnat s výrazným oslabením kádru (absentují Rédlová, Šabatová, Zajíčková, Dvořáčková, Černá a Blažková).

Úvodní zápas bude zahájen v 10.00 hod., odveta je plánována na 14.00 hod. Delegovaným rozhodčím je pan Bohumil Nosek.  

(rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek