homelogin

logo sekce

Aktuality

LETNÍ SEZÓNA NA OSTRŮVKU UKONČENA K 30. 9. 2021 13.10.2021

Vážení a milí členové a příznivci VK Rokycany,

dovolujeme si vás informovat, že letošní letní sezóna na Ostrůvku byla oficiáoně ukončena k 30. 9. 2021. Děkujeme vám za společně strávené hodiny a dny na venkovních sportovištích VK Rokycany, ať již na antuce, písku či multifunkci a těšíme se na setkávání v příštím roce.

V říjnu zahajujeme na Ostrůvku rozsáhlou rekonstrukci zázemí. Držte nám palce, ať se vše povede dle našich i vašich představ.

Zdraví vás VV VK Rokycany.

(rkč)

Závěrečný turnaj završil letošní BEACHCAMP 13.10.2021

K oblíbejným a hojně navštěvovaným aktivitám v areálu VK Rokycany na Ostrůvku patřil i v letošním roce  BEACHCAMP pod vedením Ivy Červenkové. Pravidelné setkávání zájemců o zdokonalení se v plážovém volejbalu, jehož zahájení je tradičně spjato s otevíráním venkovního areálu, bylo (obdobně jako v roce předchozím) nuceno přizpůsobit svůj průběh platným protiepidemickým opatřením. Nicméně navzdory těmto omezením je možno hodnotit i tento beachcampový projekt jako velice úspěšný. V průměru se jednotlivých lekcí zúčastňovalo 10 - 12 lidí, a to bez hledu na proměnlivost počasí.  Závěr dlouhodobého tréninkového cyklu již tradičně patřil zářijovému turnaji mužů a žen, během něhož se utkal každý s
každým (muži na 2 hrané sety do 21 bodů a ženy na 1 set do 21 bodů zvlášť). Celkové výsledky v kategorii mužů: 1. Jakub Trnčák 157 bodů, 2.Jakub Král 154 bodů, 3.Patrik Boháč 152 bodů, 4. Petr Pokštefl 135 bodů, 5.Martin Metlický 130 bodů. Celkové výsledky v kategorii žen: 1.Kristína Metlická 126 bodů, 2. Martina Cajthamlová 116 bodů, 3.Eliška Peroutková 111 bodů, 4.Kristýna Pellerová 84 bodů, 5. Markéta Pánková 83bodů 6. Ema Metlická 75 bodů, 7. Sára Semešová 73 bodů.

Vyhlášení výsledků spojené s předáním cen a certifikátů všem absolventům slavnostně uzavřelo nejen BEACHCAMP 2021, ale celou beachvolejbalovou sezónu na Ostrůvku. Poděkování za zdárný průběh nejen závěrečného turnaje, ale všech campových aktivit patří nejen účastníkům, ale především trenérce Ivě Červenkové a jejím spolupracovníkům Mírovi Dolanskému a Patriku Boháčovi, jejichž nasazení a obětavý přístup ocenili taktéž jejich svěřenci květinami a dárkovými balíčky.

Těšíme se na setkání v roce 2022.

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii.

(rkč)

VÍTĚZEM ZÁVĚREČNÉHO TURNAJE V BEACHVOLEJBALU SE STALI SEMIŠÁCI 2.10.2021

V neděli 19. 9. se v areálu VK Rokycany uskutečnil závěrečný turnaj letošní sezóny  v beachvolejbalu smíšených párů. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, které se utkaly ve nejprve ve skupinách a následně ve vyřazovacích bojích. Navzdory chladnému počasí panovala na kurtech i mimo ně skvělá atmosféra, o kterou se mj. postaraly členky družstva žákyň VK Rokycany (Nikola Houšková, Lucie Janečková, Alžběta Křížková, Nela Merhautová, Bára Štěpánková) obětavě zapisující skóre zápasů a fandící po celou dobu turnaje. Z celodenního klání vyšli vítězně SEMIŠÁCI  (Barbora Adamčíková a Pavel Rédl), druhou příčku obsadila dvojice TAK TO VYKLOP (Michaela Kosová a Zdeněk Smejkal), třetí místo uhájil tým NEVÍM (Natálie Ratajová a Tomáš Vála).

Celkové pořadí: 1. Semišáci, 2. Tak to vyklop, 3. Nevím, 4. Rodinná pouta, 5. Berani, 6. 2M, 7.Písečná bouře, 8. Mládežníci, 9. Fábíci, 10. Střechovi, 11. Ememens, 12. Změna stylu.

 

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii.

(rkč)

PREMIÉROVÝMI VÍTĚZI BCL TAK TO VYKLOP A TUTY KŘUSKY 2.10.2021

Jubilejní 15. ročník BCL je již minulostí. Překvapivě se do něj zapojilo pouze ve dvou kategoriích celkem 14 týmů, a to v soutěži MIXŮ a ŽEN. Zcela neobsazená tenokráte zůstala kategorie JUNIOR, mezi MUŽI  osiřela pouze jedna přihlášená dvojice a do nadějné kategorie BABY se sice zapsalo 6 dvojic, ale protože odehrály jen minimum soutěžních utkání, nebyly týmy klasifikovány v celkovém pořadí.

Mezi ŽENAMI uhájily nejvyšší příčku zkušené TUTY KŘUSKY (Iva Červenková a Barbora Divišová), stříbrná pozice patřila SMILE (Miroslavě Oliberiusové a Lence Pekárkové) a bronz připadl KOSICÍM (Michaele a Petře Kosovým). Mezi smíšenými páry předvedla nejvyrovnanější výkony vítězná dvojice TAK TO VYKLOP (Michaela Kosová a Zdeněk Smejkal), druhé místo obsadila mladá nadějná dvojice NEVÍM (Natálie Ratajová a Tomáš Vála), třetí příčku opanoval tradiční pár ROZUM A CIT (Petra Šmolíková a Miroslav Knot).

Slavnostní vyhlášení výsledků a tím i celou BCL uzavřela oblíbená Ostrůvková garden party.

Díky všem za předvedené sportovní výkony, dodržování pravidel fair play i respekt k protiepidemickým opatřením, se kterými se museli všichni zúčastnění vypořádat.

Přístí rok se 16. ročníkem BCL snad nashledanou...

(rkč)

SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ BCL 2021 až 19. 9. 2021 v 18 hod. 16.9.2021

Vážení a milí sportovní přátelé, závěr letošního ročníku BEACH CHICKEN LEAGUE je zatím dosti vzdálen, ale nikdy není brzo připomenout si zásadní informace. S ohledem na komplikace spojené s protipandemickými opatřeními, která zapříčinila i opožděné zahájení soutěže, můžete chybějící utkání dohrávat až do 18. 9.  Pak budou tabulky uzamčeny a výsledky sečteny. BCL 2021 bude následně zakončena podvečerní tradiční party na Ostrůvku v neděli 19. 9. v 18.00 hodin.  Zde budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předány ceny nejlepším párům soutěže. Společně s vámi jsou srdečně zváni vaši rodinní příslušníci, přátelé a fanoušci, kteří vám drželi palce při vašich sportovních výkonech. Během akce je nutno respektovat platná protipandemická opatření.

Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi všemi na viděnou.

(rkč)

TURNAJ SMÍŠENÝCH PÁRŮ V BEACHVOLEJBALU 19. 9. 2021 - zakončení letní sezóny 2021 16.9.2021

V neděli  19. 9. 2021 se uskuteční v areálu VK Rokycany OSTRŮVEK jako již tradičně na závěr letní sezóny open turnaj smíšených párů v plážovém volejbalu. Přihlášení je možné pouze online na webových stránkách VK Rokycany v sekci Turnaje. Začátek turnaje je naplánován na 9.15 hod. Herní systém bude určen podle počtu přihlášených dvojic. Startovné ve výši 250 Kč bude vybíráno na místě před zahájením turnaje.

Těšíme se na vaši účast.

(rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek