homelogin

logo sekce

Soutěže - Archiv

bcl2019, bcl2018, OP2017, bcl2017, bcl2016, bcl2015, bcl2014, bcl2013, bcl2012, bcl2010, bcl2009, bcl2008,

BCL 2019 ŽENY

Přebor Ostrůvku v open kategorii žen.

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
SMILE's back Lenka Pekárková
Mirka Oliberiusová
12 12 0 24:1
518:284
35
Tuty křusky Barbora Divišová
Iva Červenková
12 8 4 17:8
489:372
25
Jani a Zdeni Zdenka Sedláčková
Jana Tázlerová
10 8 2 17:5
432:300
24
Holubice Míru Markéta Řezanková
Petra Fujová
10 5 5 10:11
341:340
14
MOPETky Monika Váňová
Petra Rédlová
12 4 8 8:16
376:419
12
BlaBla Team Jana Blažková
Kája Blažková
12 3 9 7:18
336:474
10
Perličky Kristina Metlická
Martina Cajthamlová
12 0 12 0:24
201:504
0

BCL 2019 MIXY

Přebor Ostrůvku v open kategorii smíšených dvojic

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Semišáci Petra Rédlová
Pavel Rédl
18 15 3 32:6
773:566
47
Rozum a cit Petra Šmolíková
Miroslav Knot
18 15 3 30:11
771:635
40
Ondra&Martina Martina Dostálová
Ondřej Dostál
12 11 1 22:4
523:391
31
Beach lenoši Markéta Řezanková
Miroslav Dolanský
18 10 8 22:22
752:765
26
ZJ Bombers Zdenka Sedláčková
Jakub Horáček
16 6 10 18:20
677:686
24
Výběr-pozdní sběr Iva Červenková
Pavel Opp
18 7 11 18:24
725:759
23
Písečná Bouře Jiří Kunc
Eliška Peroutková
18 7 11 16:25
683:780
20
Poupata Zdeněk Smejkal
Gabriela Šůchová
16 6 10 16:23
658:661
19
Bručouni Petra Fujová
Zdeněk Ulm
14 2 12 7:26
473:630
7
Škola hrou Alena Šamanová
Radek Honzík
12 1 11 3:23
369:531
3

BCL 2019 MUŽI

Přebor Ostrůvku v open kategorii mužů

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Vyhazovači z lahůdek Miroslav Dolanský
Patrik Boháč
8 8 0 16:0
336:199
24
Velbloudi Jiří Stránský ml.
Jiří Stránský st.
8 6 2 12:6
338:274
16
Tom a Jerry Luboš Koubík
Tomáš Vála
6 2 4 5:8
214:231
7
Rescue Rangers Tomáš Benda
Jakub Rataj
6 1 5 4:10
214:264
5
Metli Jakub Metlický
Martin Metlický
8 1 7 2:15
212:346
2

BCL 2019 JUNIOR

Přebor Ostrůvku v mládežnických kategoriích dívek a chlapců

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Borkyně Anna Růžičková
Tereza Houšková
6 6 0 12:1
267:170
17
Je-Ni🖤 Jessica Schneider
Nikola Procházková
5 4 1 8:2
209:180
12
Zlatíčka Natálie Štundlová
Karina Spalová
3 1 2 2:4
94:102
3
Fialky Karolína Kajerová
Bára Fialová
3 1 2 3:5
137:145
3
Křupky Alžběta Jana Křížková
Nela Merhautová
3 1 2 3:5
117:145
3
HARCO Adéla Nekolová
Nikol Lukešová
4 1 3 2:6
122:162
3
Unicorn🦄 team Viktorie Pourová
Tereza Wagnerová
4 0 4 1:8
132:174
1
A+A Anežka Trefilová
Adriana Šlajerovâ
:
:
L+L Linda Tafatová
Linda Fišerová
:
:

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek