homelogin

logo sekce

Soutěže - Archiv

bcl2021, bcl2020, bcl2019, bcl2018, OP2017, bcl2017, bcl2016, bcl2015, bcl2014, bcl2013, bcl2012, bcl2010, bcl2009, bcl2008,

BCL 2020 ženy

Open přebor Ostrůvku v kategorii žen

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
SMILE Lenka Pekárková
Miroslava Oliberiusová
16 16 0 32:3
687:389
45
Tuty křusky Barbora Divišová
Iva Červenková
14 12 2 25:4
585:380
37
Kosice Michaela Kosová
Petra Kosova
16 10 6 23:15
666:585
30
Mladé maminy Bara Melková
Petra Ivaničová
14 9 5 18:11
524:430
26
MOPETky Monika Váňová
Petra Rédlová
14 5 9 11:19
487:530
15
Bla-Bla Team Jana Blažková
Kája Blažková
14 5 9 11:19
433:551
15
ExNecky Barbora Kučerová
Lenka Šabatová
6 2 4 6:8
226:227
8
Bebe & klér Barbora Bílková
Klára Matějková
14 2 12 5:24
323:581
7
Marný nejsou Nikola Procházková
Markéta Černohouzová
16 1 15 3:31
428:686
3

BCL 2020 mixy

Open přebor Ostrůvku v kategorii smíšených dvojic

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
DržímTiMiesto Barbora Kučerová
Zdeněk Smejkal
20 18 2 36:7
864:543
51
MI-2 Mirka Oliberiusová
Miroslav Dolanský
20 17 3 34:9
838:573
48
V-pozdní sběr Pavel Opp
Iva Červenková
18 11 7 26:14
744:646
37
Semišáci Petra Rédlová
Pavel Rédl
18 10 8 24:17
719:639
33
Dostálovi Martina Dostálová
Ondra Dostál
10 8 2 18:6
449:356
24
Dobrý ročník Jana Blažková
Jiří Pour
15 6 9 13:20
533:621
17
Nečekaný zážitek Tomáš Vála
Gabriela Šůchová
14 5 9 12:19
525:583
16
Písečná Bouře Jiří Kunc
Eliška Peroutková
18 5 13 11:27
607:705
15
Multiplayeři Václav Batěk
Michala Šmídová
8 1 7 2:15
230:339
2
Glymploidi Jakub Metlický
Klára Šavlová
14 1 13 2:27
316:600
2
Slimáci Simona Sadílková
Jakub Trnčák
9 0 9 1:18
172:392
1

BCL 2020 muži

Open přebor Ostrůvku v kategorii mužů

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Vyhazovači z lahůdek Miroslav Dolanský
Patrik Boháč
8 7 1 15:4
362:273
20
Trpaslíci Jiří Kunc
Zdeněk Smejkal
6 3 3 9:7
277:253
11
Rokycany D Pavel Rédl
Jiří Pour
4 2 2 5:6
183:187
5
NaTři! Tomáš Benda
Martin Metlický
6 2 4 4:10
220:269
4
Kubasamci Jakub Metlický
Jakub Trnčák
4 0 4 2:8
138:198
2
Ondra&Míra Ondřej Dostál
Miroslav Stehno
:
:

BCL 2020 junior

přebor Ostrůvku v juniorské kategorii

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Banny Anna Růžičková
Barbora Hanzlíková
12 8 4 20:11
565:488
25
Botky Petra Botková
Lucie Botková
12 5 7 14:17
510:519
16
Terky frajerky Tereza Houšková
Tereza Wagnerová
10 5 5 12:12
420:426
15
Božani Nikola Procházková
Tereza Hrabákova
7 4 3 11:7
323:310
14
šťávičky Veronika Štěpánová
Kristýna Kajerová
6 6 0 12:5
311:283
13
Fufíci Klára Šavlová
Simona Sadílková
8 1 7 5:14
329:349
6
Vlogýsci Laura Rišková
Viktorie Bitterová
5 2 3 5:8
210:234
5
Kolínka Kateřina Slováčková
Johana Vomlelová
4 1 3 2:7
113:172
2
Štefi Simona Fialová
Dominika Štěpanová
0 0 0 0:0
0:0
0

BCL 2020 baby

přebor Ostrůvku v kategorii ml. žákyň

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Křupky Alžběta Jana Křížková
Nela Merhautová
6 4 2 8:6
255:248
10
Prdelky Nikoleta Shiman
Karolína Kajerová
4 2 2 5:4
172:156
7
Terky frajerky Tereza Houšková
Tereza Wagnerová
2 2 0 4:0
84:62
6
Slepice Lucie Janečková
Julie Stašková
4 0 4 1:8
140:185
1
Pat a Mat 💖 Jessica Schneider
Barbora Fialová
0 0 0 0:0
0:0
0

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek