homelogin

logo sekce

Soutěže - Archiv

OP2017, bcl2017, bcl2016, bcl2015, bcl2014, bcl2013, bcl2012, bcl2010, bcl2009, bcl2008,

BCL 2016 ŽENY

přebor Ostrůvku v kategorii žen

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
SMILE´s back Lenka Kantárová
Miroslava Oliberiusová
18 16 2 33:7
786:525
46
Necky Lenka Neckářová
Barunka Neckářová
18 15 3 32:9
773:594
44
Tuty křusky Barbora Divišová
Iva Červenková
18 15 3 31:9
783:567
43
LDN Petra Zajíčková
Blanka Minaříková
17 10 7 21:16
647:618
29
Sto Zvířat Jana Blažková
Bára Filipová
18 6 12 16:25
679:736
21
Kosice Michaela Kosová
Petra Kosová
16 4 12 14:26
654:702
16
Prdelky Jana Zelenková
Andrea Stašková
14 4 10 12:21
504:596
15
Mladý kosti Michaela Frantesová
Anežka Růžičková
12 5 7 10:17
363:506
12
Peti a Mati Martina Kopová
Petra Kosová2
11 2 9 4:19
346:460
5
Kiki a Maki Tereza Šůchová
Gábina Šuchova
12 0 12 0:24
273:504
0
volný los
:
:

BCL 2016 MUŽI

přebor Ostrůvku v kategorii mužů

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Velbloudi Jiří Stránský
Jiří Stránský
12 10 2 22:5
523:376
31
O5spolu Pavel Rédl
Standa Martinák
9 6 3 13:6
356:315
19
Kobry Luboš Koubík
Bohumil Nosek
10 6 4 12:8
384:348
18
Rychlá Rota Jakub Rataj
Tomáš Benda
12 4 8 9:17
430:473
12
Ondra&Martin Ondřej Dostál
Martin Hanzelín
4 4 0 8:2
191:165
10
Choroši Jiří Pour
Pavel Opp
9 3 6 7:13
327:354
9
Slušný oddíl Tomáš Královec
Lukáš Hovorka
10 0 10 0:20
240:420
0

BCL 2016 MIXY

přebor Ostrůvku v kategorii smíšených dvojic

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Ondra&Martina Ondřej Dostál
Martina Dostálová
14 14 0 28:3
619:441
39
Přichází noc Petra Zajíčková
Miroslav Knot
16 10 6 24:14
673:614
32
DržimTiMiesto Barbora Neckarova
Zdenek Smejkal
16 9 7 21:14
645:545
30
Pišqworky Michaela Kosová
Kristian Titka
14 9 5 18:13
552:549
24
Písečná Bouře Jiří Kunc
Eliška Peroutková
16 8 8 17:18
612:607
23
Dreamteam Michaela Frantesová
Jakub Vála
8 5 3 11:7
346:316
15
Pilsner Urquell Nikola Kotyzová
Jan Černý
10 3 7 7:16
337:431
8
SOVA Michal Štochl
Aneta Ptáčková
14 1 13 6:27
495:639
6
Squasheři Ondřej Dienstbier
Dana Holíková
12 1 11 3:23
385:522
3

BCL 2016 JUNIORKY

přebor Ostrůvku v mládežnické kategorii (kadetky, juniorky)

Správce soutěže Radka Křížková Červená

Týmy
Název týmu Jméno Příjmení H V P Sety
míče
Body
Škorpióni Kateřina Škorvánková
Eva Škorvánková
8 6 2 13:6
359:288
17
KoKo Kateřina Koubíková
Martina Kopová
8 5 3 12:6
332:290
17
Rarášci Natalie Ratajová
Gabriela Radová
8 6 2 12:7
334:327
15
Super ženy Hana Šmolíková
Petra Viltová
8 3 5 9:11
343:349
11
Mamba Barbora Bílková
Klára Matějková
8 0 8 0:16
222:336
0
BoKu Lucie Kubicová
Petra Botková
:
:

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek